İnşaat Manşet

Marlen Başlık ve Baza ile yatak odalarında zarafet zamanı

Yataş Grup’un herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan yeni markası Puffy’nin sunduğu Marlen Başlık ve Baza, modern ve estetik çizgisiyle yatak odalarında bambaşka bir atmosfer yaratıyor.

Türkiye’de “yatak” denince ilk akla gelen isim ve uyku konusunda yılların tecrübesine sahip Yataş Grup’un yeni markası Puffy, Marlen Başlık ve Baza ile yatak odalarına özgün bir zarafet katıyor. Şıklığıyla göz alan Marlen Başlık, özel kenar işlemeleri ve düğme detaylarıyla özgün bir tarz ortaya koyuyor. Modern bir çizgiye sahip Marlen Baza ise geniş iç hacmiyle ekstra depolama alanı yaratırken 12 cm ayak yüksekliği ile temizlikte kolaylık sağlıyor. Bu sayede robot süpürge kullanımına da imkân veren Marlen Baza’da bulunan emniyet kilidi bazanın sandık bölümünü daha güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

90×190 cm’den 200×200 cm’e geniş bir ölçü yelpazesine sahip olan Marlen Baza ve onunla uyumlu Marlen Başlık lansmana özel yüzde 30’a varan indirimlerle tüm Puffy mağazalarında sizi bekliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ