İnşaat Manşet

Masdaf, Growtech Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak

Masdaf, 24-27 Kasım tarihlerinde Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Growtech 20. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı’nda, ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Masdaf, 24-27 Kasım tarihlerinde Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Growtech 20. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı’nda tarım arazileri ve sera alanlarında ki verimliliği artıracak; yenilikçi, çevreci ve tasarruflu teknolojilerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Tarımsal sulamada doğru pompa seçimi ile maksimum verimlilik ve optimum enerji tasarrufu sağlamayı hedefleyen Masdaf, fuarda; sulamada çok fazla tercih edilen sistemlerden biri olan yeraltı sularının, zeminden veya su hattından çekilebilmesi için etkili çözümler sunan “BRX serisi Derinkuyu Pompaları”nı ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Masdaf, standında; bahçe sulama ve peyzaj sistemleri için etkili çözümler sunan “Genio MultiHexa” serisi Motor Üzeri Frekans İnvertörlü Paslanmaz Çelik Hidroforlara da yer verecek.

Paket sulama sistemlerinde kullanılan NMP Uçtan Emişli Paslanmaz Çelik Sac Pompalar, sera ısıtma sistemlerinde etkili çözümler sunan Genio INM motor üstü frekans invertörlü pompalar ve açık alan sulama sistemlerinde sağladığı yüksek verimle sistemde kilit rol oynayan NM Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompalar da Masdaf’ın fuarda sergileyeceği ürünler arasında yer alıyor.

Masdaf, çevreci ve yüksek verimlilik sağlayan yenilikçi ürünlerini, 1-A102 numaralı standında sergileyecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ