İnşaat Manşet

Mega Yalıtım, inovatif ürünlerini ilk kez UKCW Fuarı’nda tanıtacak

İngiltere’nin Birmingham Şehri’nde 4-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek UK Construction Week Fuarı’na katılacak olan Mega Insulation Solutions (Mega Yalıtım Çözümleri) fuarda yeni ürünlerini tanıtacak. Dünyanın her yerinden sektör profesyonellerinin, mimarların ve yapı malzemesi alanında üretim yapan birçok firmanın katılacağı fuar, sektörün buluşma noktası olacak.

İngiltere’nin Birmingham Şehri’nde 4-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda 4’üncü Hol B427-3 No’lu stantta inovatif ürünlerini lanse edecek olan MEGA Yalıtım, yeni teknolojiler ile ürettikleri ürünlerini ön plana çıkaracak. Katma değerli ürünler üreterek iddiasını her alanda ortaya koyan MEGA geçtiğimiz aylarda yeni bir atak yaparak yönetim modelini ve bununla birlikte kurumsal kimliğini değiştirmişti.

Genel Müdürlüğü İstanbul’da, üretim tesisleri Elazığ’da bulunan ve yalıtımın her alanında yapı sektörüne yönelik üretimler yapan MEGA Yalıtım (Mega Insulation Solutions) yeni Genel Müdürü Selçuk Vanlı, bu tür platformlara katılımın ülkemiz ve firmamız adına önemini vurgulayarak fuarla ilgili şu açıklamaları yaptı;

”Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde üç üretim tesisimizle, Taşyünü, XPS ve EPS üretimini gerçekleştiriyoruz. Toplam 158 bin m2 alanda üretim yapan MEGA, yılda 40 bin ton taşyünü, 200 bin m3 XPS ve 350 bin m3 EPS üretim kapasitesine sahip. Ana ürün gamına ek olarak ürün ailesinde donatılı ses ve ısı yalıtım malzemelerimizle de sektöre çözümler sunuyoruz.”

Ulusallaşma ve globalleşme anlamında önemli bir adım attıklarını belirten Mega Yalıtım Çözümleri’nin yeni Genel Müdürü Selçuk Vanlı, “MEGA şu anda Türkiye’de sektörünün en büyük markalarından biri. Amacımız bu tür platformlarla dünya pazarındaki yerimizi genişletmek ve global bir marka olmak. Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımlarımıza ayırdığımız bütçeyi büyümemizle orantılı bir şekilde artırarak bu hedefimizle yolumuza devam etmek istiyoruz’’ dedi.

Yapı sektörü adına önemli bir platform olan fuarda gelecek nesil binalar, sürdürülebilirlik çalışmaları, en son trendler, gelişmekte olan teknolojiler tanıtılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ