İnşaat Manşet

Minimal tasarımıyla dar alanlara pratik çözümler; Doğtaş Teos köşe

Doğtaş imzalı yeni köşe takımı Teos, spor tarzı ve rahat oturumuyla, ayrıcalıklı bir konfor hissi sunuyor. Yumuşak renk tonlarından ilham alan Teos’da, tasarımı öne çıkaran özel kapitone dikiş detayı, modern bir dekorasyon anlayışını ifade ediyor.

Minimal tasarımıyla dar mekânlara fonksiyonel çözümler yaratan Teos Köşe Takımı, depolama alanı sunan sandık özelliği ve zero-wall mekanizmalı yatak olma özelliğiyle, bir köşe takımından fazlasını sunuyor. Kol kısımlarında bulunan USB alternatifiyle teknolojik işlev de sunan Teos, ceviz rengi ayaklarıyla sıcak bir dekorasyon anlayışını yansıtıyor.

Renk alternatifleri arasında turuncu ve vizon gri tonları bulunan Teos’da, ekose ve kazayağı desenlerinin yanı sıra, hâkî tonları ve kiremitler aksan renk olarak sunuluyor.

Mini ve midi kombinasyonlar

Teos Köşe Takımı, bağımsız modüllerinin bir araya getirilmesiyle mini ve midi kombinasyon alternatifleri sunuyor. Ahşap ve toprak tonlarıyla mükemmel birliktelik sunan Teos, farklı zevklere göre Valeri orta sehpa, Selanik zigon sehpa ya da Adel yan sehpa ile tamamlanarak modern bir dekorasyon imkânı sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ