İnşaat Manşet

Modern binalar ve tarihi eser restorasyonunda özel boyaların kullanımı

Uzertaş Boya San. Tic. ve Yatırım A.Ş ,120 yılı aşkın bir geçmişe sahip Beeck potasyum silikatlı boyalar ve yüzey koruma ürünleri ile ilgili Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de,12 Ekim 2022 tarihinde mimari/proje danışmanlık ve restorasyon firmalarının profesyonellerine hitap eden çok başarılı bir seminer düzenledi.

Almanya’nın silikatlı boya ve yüzey koruma ürünleri sektörünün başta gelen markalarından biri olan Beeck, sektörün profesyonelleri tarafından da tam not almıştır.

Önceki gün Wyndham Grand Hotel’de düzenlenen seminere Uzertaş firma yetkilileri ile inşaat ve restorasyon sektörünün önde gelen temsilcileri katılmıştır.

Beeck Ceo’su Timo Ascherl, makul bir maliyetle en yüksek verimliliğin elde edildiği ve uzun yıllar yapıların dış ve iç cephelerinin korunmasını sağlayan, sentetik bir katkı veya doğal olmayan hammaddeler içermediği için insan sağlığına zararlı olmayan, binaya nefes aldıran ve yanmaz özellikte olan Beeck boya ve yüzey koruma ürünleri ile ilgili bilgileri sektör profesyonellerine aktarmıştır. Dış mekan ürünlerinden iç mekana, doğal taş ve brüt beton yüzeylerden sıvalı yüzeylere kadar geniş bir yelpazeye hitap eden ürünler detaylı olarak davetlilere anlatılmıştır. Beeck ürünlerinin, insan sağlığına ve çevreye duyarlı özellikleri ile yapı sektörüne büyük değer kattıklarının altını çizmiştir.

Yüksek katılımla, sektör profesyonelleri tarafından büyük bir ilgi gören seminer sonrasında, programa öğle yemeği ile devam edilmiş ve katılımcılara hediyeleri takdim edilerek, Uzertaş Boya San. Tic. ve Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu adına, Genel Md.Yardımcısı Engin Özdemir seminere katılan davetlilere teşekkür etmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ