İnşaat Manşet

NG Kütahya Seramik’ten “Doğaya Dönüş” koleksiyonu

NG Kütahya Seramik, farklı ağaç türlerinden esinlenerek tasarladığı ‘’Doğaya Dönüş’’ koleksiyonu ile mekanlara ahşabın sıcaklığını yansıtıyor. İnsanı, doğanın ayrılmaz bir parçası olarak simgelediği yeni koleksiyonunda, ahşabın farklı yorumlarıyla mekânlarda ferah ve huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

NG Kütahya Seramik, farklı yüzey taleplerine göre ürettiği yeni nesil koleksiyonları ile yaşam alanlarında kusursuz bütünlüğü sağlıyor. Mekan dekorasyonları için en çok tercih edilenler arasında yer alan NG Kütahya Seramik’in ahşap dokulu seramikleri, uygulandıkları alanlarda sıcak bir atmosfer oluşturuyor. Ahşabın farklı yorumlarını mekânlara taşıyan marka, inovatif ve sıra dışı tasarımlarıyla yaratıcı fikirler sunuyor.

“Doğaya Dönüş” koleksiyonu, farklı renk seçeneklerine sahip ahşap dokulu serilerden oluşuyor.

Nordic

Doğanın güzelliğini yaşam alanlarında hissettiren 60×120 cm Nordic serisi, ahşap yüzeyi, minimal ve şık duruşuyla mekanlarda benzersiz kombinasyonlara eşlik ediyor. Özel seri, doğadan kopamayanlar için iyi bir alternatif.

Statuario & Rovere

60×120 santimetre ve 20×120 santimetre ebat seçenekleri sunan Rovere ile 120×240 santimetre Statuario’nun kusursuz bütünlüğü, yaşam alanlarında yepyeni bir stil yaratıyor. Ceviz, kiraz ve gri renk tonlarının çok yakıştığı Rovere ve güzelliğini mermerin ihtişamından alan Statuario, doğanın yalınlığını yaşam alanlarına yansıtıyor.

Sedir

18×118 santimetre ebadı ile tasarım anlayışını zamanın ötesine taşıyan Sedir serisi; gri, abanoz, meşe ve akçaağaç renk alternatifleriyle yaşam alanlarında modern bir yaklaşım sergiliyor.

Statuario & Masif

120×240 santimetre, 120×120 santimetre ve 60×120 santimetre ebat alternatifleri bulunan Statuario ile 20×120 santimetre Masif’in ferah görünümü, mekânlarda doğayı hissettiriyor. Ceviz, kiraz ve akçaağaç renk seçenekleriyle Masif’in ahşap dokusu yaşam alanlarında sıcak bir ambiyans yaratırken, mermer dokulu Statuario şıklığı ve zarafeti yansıtıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ