İnşaat Manşet

Nippon Paint’in reklam filmi yayında

Nippon Paint’in reklam filmi yayına girdi. Bir iç mimarın ev tasarlama sürecine bakışını konu edinen reklam filminde, Nippon Paint’in mekanlarda yarattığı etki “sıra dışı mekanlar ve sıra dışı boyalar” vurgusuyla anlatılıyor.

Betek Boya ve iştiraklerini bünyesine katarak Türkiye pazarına giren Japonya merkezli Nippon Paint için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. “Özgün Tasarımların Destekleyici Gücü” Nippon Paint, reklam filminde özel dokuları ve farklı kategorilerdeki ürünleriyle mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler gibi tasarım profesyonellerine ve evinde tasarıma önem veren ev sahiplerine sesleniyor.

Reklam filminde, bazen duvardaki yeni bir dokunun ve farklı bir boyanın mekanlarda bambaşka bir duygu yarattığı, “alışıldık sorulara alışılmadık cevaplar” verdiği vurgulanıyor. Bir iç mimarın ev tasarlama sürecine bakışını konu edinen reklam filminde, alışılmışın dışında alternatifler arama ve hayali kurulan bir tasarımı hayata geçirebilme duyguları, zengin bir görsellikle işleniyor. Sıra dışı mekanlar ve sıra dışı boyalar eşliğinde.

Künye

Marka: NIPPON PAINT

Reklamveren: Betek Boya-Nippon Paint

Reklamveren Temsilcileri: Arzu Uludağ Elazığ, Bilge Onur Müftüoğlu, Ayça Güler, Burak Kaya

Reklam Ajansı: Ali Taran Creative Workshop

Yaratıcı Ekip: Ali Taran Creative Workshop

Yapım Şirketi: Autonomy

Yönetmen: Uygar Kutlu

Yapımcı: Burhan Şınlak

Müzik: Jingle House

Medya Planlama Ajansı: Native

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ