İnşaat Manşet

Nippon Paint’ten çevreye ve sağlığa duyarlı boya serisi: Minoa Premium

Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarının kalitesini artıran Nippon Paint’in geliştirdiği Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası alan ilk ve tek boya ürünü Minoa Premium Serisi, iç mekanlarda soluduğumuz havayı duvarlardan başlayarak değiştiriyor. İç cephe hava kalitesini artıran Nippon Paint Minoa Premium Serisi, sağlığa zarar veren ağır metalleri içermiyor ve yaşam alanlarının hava kalitesini artırıyor.

Yaşam alanlarımızın hava kalitesi sağlığımız açısından oldukça önemli… En fazla zaman geçirdiğimiz iç mekanlarımızda kullandığımız boya, bu havanın kalitesini belirleyen unsurların başında geliyor. Bu kapsamda yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarının kalitesini artıran Nippon Paint, çevreye ve sağlığa verdiği önemle iç cephe hava kalitesini artırmak için Minoa Premium Serisi’ni sunuyor.

Seride yer alan; İpeksi mat dokuda Minoa Premium Silk Matt, mat dokuda Minoa Premium Matt, yüksek örtücülüğe sahip Minoa Premium Primer ürünleri emisyon salınımı yapmaz, formaldehit ve alerji yaratabilecek kimyasallar içermez, içerisinde uçucu organik bileşen (VOC) yoktur, sağlığa zarar veren ağır metalleri içermez, aromat bulundurmaz.

Nippon Paint Minoa Premium Serisi, ABD kaynaklı UL firması tarafından yeşil malzeme kriterlerine uygunluğu test edilerek Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası almaya hak kazanmış ilk ve tek boya ürünü olarak sektörde öncü yerini alıyor. Rahat bir nefes almayı sağlayan içeriği ve yüksek hava geçirgenliği ile iç mekanlardaki havanın kalitesini yükselterek daha yaşanabilir ortamlar sağlıyor. Çevreye ve sağlığa duyarlı Nippon Paint Minoa Premium Serisi ürünleri daha yaşanabilir ortamlar sağlıyor. Hastane, okul, kreş gibi yapılar başta olmak üzere tüm iç mekanlarda kullanılması özellikle tavsiye edilen ürünler arasında yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ