İnşaat Manşet

Ödül töreni için geri sayım başladı

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile düzenlenen “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ödül töreni, sektörün önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ödül töreni 24 Kasım 2021 günü saat 14:00’te online olarak gerçekleşecek. Toplamda 150’nin üzerinde şirketin başvurduğu törene, uluslararası alanda tanınmış firmaların üst düzey yöneticileri katılacak.

Her yıl önemli konuşmacıların yer aldığı törende, bu yıl da Pegasus Hava Yolları CEO’su Mehmet Tevfik Nane konuşmacı olarak yer alacak. Ödül töreninde listenin açıklanmasının yanı sıra, kazanan projelerin sahipleri de ödüllerine kavuşacak. Jüri üyeleri ile projelerini online platformda paylaşacak olan adaylar, “En Sürdürülebilir / Dirençli”, “En Teknolojik”, “En Yenilikçi” ve “En Etkin/Etkili” olmak üzere 4 farklı dalda yarışacak. Projeler, LODER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, LODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan, INSEAD Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Programı Akademik Direktörü Prof. Dr. Enver Yücesan, Türk Hava Yolları CCO’su Turhan Özen ve Kumport CCO’su Erhan Tunçbilek’ten oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ