İnşaat Manşet

‘Ofiste Ev Rahatlığı’nı Zivella ile yaşayın

Bedene ve ruha iyi gelen tasarımlarıyla dikkat çeken Zivella’nın ‘Ofiste Ev Rahatlığı’ temalı koleksiyonu, Orgatec’te ziyaretçilerle buluşmaya hazır.

Yaşam odaklı yaklaşımı ile değişen çalışma hayatında yeni deneyimler sunan Zivella, 25 – 29 Ekim tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek ofis mobilyası fuarı Orgatec’e hazır. ‘Ofiste Ev Rahatlığı’ teması ile yeni bir koleksiyon hazırlayan Zivella Tasarım Ekibi, çalışanların ev ofislerden hibrit çalışma modeline geçerken ofislerinde evlerinin konforunu bulmalarına odaklandı.

Koltuk, kanepe ve pufların yer aldığı koleksiyonda, çalışanların motivasyonunu, üretkenliğini ve enerjisini yükseltecek renk kullanımlarına da yer verdi. Koleksiyonda yer alan ürünler, ergonomi ve konforun yanı sıra sosyalleşmeyi, beraber çalışma gibi kollektif aktiviteleri, kişisel alan oluşturmayı, odaklanma ve dinlenmeyi desteklemesi için tasarlandı.

Ofiste Ev Rahatlığı Koleksiyonunda Öne Çıkanlar

Doğadan Gelen Rahatlık: Whale

Doğadan, okyanusların en büyüklerinden balinadan ilham alınarak tasarlanan Whale, tek kişilik koltuk ya da birden fazla kişinin oturabileceği bir kanepe olarak hayata geçirildi. Özgün, alışılmışın dışında, estetik bir tasarıma sahip olan Whale aynı zamanda ergonomik de… Eşsiz formu ve kol yapısı ile dikkat çeken Whale, yalın tasarımı ile ofiste ev rahatlığını ya da bekleme alanlarında konforu arayanlar için ideal. (Tasarım: Selami Gündüzeri).

Uzayın Çekim Gücü: Hole

Karadeliklerin çekim gücünden esinlenerek hazırlanan Hole, bekleme alanlarında kullanıcıları kendisine çekmek için tasarlandı. Farklı modülleri birleştirildiğinde oluşan orta boşluk bitki alanı ya da seperatör olarak kullanılabiliyor. Hole ürün grubunda hem puflar hem de farklı boyutlara sahip modüller yer alıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ