İnşaat Manşet

Okula dönüş zamanı, Koçtaş’ta yenilik zamanı

Koçtaş, ilkokuldan üniversiteye kadar tüm öğrencilerin ihtiyaç duyacağı ürün ve çözüm önerilerini “Şahane Eylül” Kampanyası ile avantajlı fiyatlarla sunuyor. Öğrencilerin evlerinde rahatça çalışabileceği bir alan oluşturmak için tüm ihtiyaçlar Koçtaş mağazalarında, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında…

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste toplayan Koçtaş, okulların açılmasına sayılı günler kala öğrencilerin evlerinde verimli çalışma alanları oluşturmalarına yardımcı oluyor. Koçtaş, genç odalarından çalışma masalarına, sandalyeden kitaplığa, masa lambasından gardıroba kadar birçok mobilya ve aksesuar ile öğrencilerin odaları için gerekli tüm çözüm önerilerini “Şahane Eylül” kampanyasıyla en uygun fiyatlarla sunuyor.

Öğrenciler için evlerde en verimli çalışma alanını oluşturmak için en uygun çalışma masalarına ve konforlu çalışma sandalyelerine, çalışma alanlarında düzeni sağlamak için kitaplıklara ve masa lambalarına %20’ye varan indirimlerle Koçtaş mağazalarından ulaşılabilir.

Koçtaş uzmanları çalışma alanının cama yakın ve gün ışığından maksimum derecede yararlanabilecek bir noktada olmasını, akşam saatlerinde ise tavan aydınlatmasının yanı sıra çalışma lambalarından da yararlanılmasını tavsiye ediyor. Ayrıca çalışma tahtası, mantar pano gibi çalışma alanı aksesuarlarından da yararlanılarak daha verimli bir çalışma alanı oluşturmak mümkün…

Çalışma alanı dekore edilirken sade olması ve ihtiyaç duyulmayan ürünlere yer verilmemesi büyük önem taşıyor. Çalışma masası seçiminde de kahverengi, siyah, beyaz gibi tek ve dikkat dağıtmayacak renkler tercih edilebilir. Sarı, turuncu, mor gibi hayal gücünü artıran ve daha enerjik hissettiren renklere ise duvar süsü, kırlent, duvar kâğıdı gibi detaylarda yer verilebilir.

En verimli çalışma alanları için tüm ihtiyaçlar ve çözüm önerilerine “Şahane Eylül” kampanyası kapsamında %20’ye varan indirimlerle Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşılabilir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ