İnşaat Manşet

Onduline’den güvenli, şeffaf çatı kaplama sistemi: Onduclair

Onduline Avrasya güvencesi ile sektöre sunulan Onduclair Çatı Sistemleri, ışık geçirgenliği ve şeffaf yapısıyla güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlıyor. Saydam tip polikarbonat levhalarla hayat bulan Onduclair çatılar her türlü yapıya uygulanabiliyor.

Goethe’nin ölmeden önce söylediği son sözleri ‘Işık biraz daha ışık’ ’şeklindeydi. Ünlü düşünürü destekleyen bir çatı sistemi ise Onduline ile hayatımıza girdi. Güvenli ve üstün teknolojili üretim gerçekleştiren, yaratıcılıkta sınır tanımayan Onduline’in Onduclair şeffaf çatı sistemi, üstün ışık geçirgenliği sayesinde mekanları farklı bir konfor ile tanıştırıyor. Yüzde 90 ışık geçirgenliği bulunan Onduclair bu yapısını uzun yıllar koruyor. Polikarbon levhalar ile yaratılan bu çatıların en önemli özelliği cama en yakın ışık geçirgenliğine sahip olmaları.

Karar vericiler için sıra dışı bir alternatif oluşturan ‘’Onduclair Çatı Sistemleri’’ binalardan kapalı havuzlara, otoparklardan sosyal mekanlara, tarımsal binalardan ticari işletmelere kadar doğal ışık kaynağına ihtiyaç duyulan birçok alanda kullanılabiliyor.

Özellikle gün ışığından üst seviyede yararlanmayı gerektiren mekanlar için en ideal çözümleri oluşturan Onduclair, 30 °C ile +130 °C arasındaki sıcaklıkta dahi uygulanabilme özelliğine sahip. Sert hava koşullarında da görevini kusursuzca yerine getiren Onduclair polikarbonat levhalar, yaz kış demeden uzun yıllar boyunca çatınızı koruyacak kusursuz bir çözüm.

Dünyanın her yerinde Onduline’in uluslararası güvencesi ve referansıyla sektöre sunulan bu şeffaf çatı sistemi 21’inci yüzyıl mimarisine alternatif oluşturuyor.

Ülkemizde ve Avrupa’da geçerli olan tüm üretim standartlarını karşılayan ve uluslararası testleri de başarıyla geçen Onduclair şeffaf çatı kaplama levhaları, Onduline Avrasya garantisiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ