İnşaat Manşet

Özyurtlar & Bahaş ‘Meydan Ispartakule’ ile lansmana hazırlanıyor

Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi, hayata geçireceği yeni proje için düğmeye bastı. Bahçeşehir’de konumlanan ‘Meydan Ispartakule’, yaklaşık 45 bin metrekare arazi üzerinde iki etap, otel, ofis ve rezidanstan oluşan karma bir proje olarak inşa edilecek.

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding, ortaklaşa hayata geçirecekleri yeni projeleri için kolları sıvadı. Bahçeşehir Ispartakule’de konumlanacak olan ‘Meydan Ispartakule’ iki markanın sektördeki deneyim ve finansal güçlerini birleştirmelerinin bir sonucu olarak hayata geçecek. Çalışmaları son aşamaya gelen yeni proje, iki şirketin ortak inşa edecekleri ikinci proje olacak.

2022 yılına yeni proje ile girdiklerini söyleyen Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi Eş Başkanı Tamer Özyurt, ‘Meydan Ardıçlı’, ‘NCadde Ottoman’ ve ‘NLogo İstanbul’ projelerinin teslimatlarına başladıklarını belirtti.

Yeni proje ile ilgili bilgi veren Özyurt “Yeni konut projelerinde peyzaj alanı ve yürüyüş parkuru geniş bir alana yayılan, balkonlu ya da bahçeli projeler satın alma kararında etkili olacak. Yatırımların hem nitelik hem de nicelik açısından, bu tespitler düşünülerek analiz edilmesi gerekiyor. Bizim de bu çerçevede yeni projeler gündemimizde ve çok yakında hayata geçirmeyi planlıyoruz. Devam eden projelere ek olarak yeni bir yatırım için hazırız. Bahaş Holding’le birlikte Ispartakule’de hayata geçireceğimiz yeni projemiz ‘Meydan Ispartakule’, yaklaşık 45 bin metrekare arazi üzerinde iki etap, otel, ofis ve rezidanstan oluşan karma bir proje olarak inşa edilecek. Bu projede Meydan Ardıçlı’da olduğu gibi bir meydanımız olacak. Geniş ve zengin bir sosyal donatı alanı planladık. Bu sosyal donatı alanının içinde bir gölet, etrafında alışveriş mağazaları, restoran ve kafeler yer alacak. Ayrıca bu alana bakan bir kulemiz olacak. Bahaş Holding’le daha önce Meydan Ardıçlı projesini hayata geçirdik. Orada yaşam başladı. İkinci etap teslimleri gerçekleştirdik. Bu yıl sonunda projenin son etabını da teslim etmiş olmayı hedefledik” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ