İnşaat Manşet

Panasonic Electric Works Türkiye ailesi Life Fest’te buluştu

Panasonic Electric Works Türkiye, çalışanlarına yönelik olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediği piknik organizasyonu Life Fest kapsamında, yaklaşık bin 300 kişinin katılımıyla örnek bir organizasyona imza attı. Ünlü Sanatçı Ece Seçkin’in de sahne aldığı Life Fest 2022 pikniğine Şirket Başkanı Yoshiyoki Kato ile Yönetim Kurulu Üyeleri de katılım gösterirken, şirkette uzun yıllar görev yapmaya devam eden çalışanlara kıdem ödülleri verildi.

Çalışma ilkesini “Tek Takım, Tek Hedef” olarak belirleyen Panasonic Electric Works Türkiye, 13 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilen Life Fest piknik etkinliğinde çalışanlarına ve ailelerine keyif dolu bir gün yaşatırken, ünlü şarkıcı Ede Seçkin’de birbirinden güzel şarkılarıyla katılımcıları coşturdu.

Uzun yıllardır çalışanlara kıdem ödüllerinin de verildiği etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Genel Müdürü Kenan Soral, “Bugün hem eğlenecek hem gülecek ve hep birlikte unutulmaz bir gün yaşayacağız. Bu vesile ile şirketimizde uzun yıllardır çalışmaları nedeniyle, kıdem teşvik ödülü alacak çalışma arkadaşlarımızı şimdiden en içten dileklerimle kutlarım. İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Departmanı olarak her birinizin mutluluğunu önemseyerek, bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyacağınız çalışma ortamları sağlamaya, sevinçlerinizi paylaşabileceğiniz, problemlere çözüm bulabileceğiniz bir iş ortamı oluşturmaya aralıksız olarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Birlik ve Beraberliğin En Güzel Örnekleri Sunuldu

Şirket Başkanı Yoshiyuki Kato ise şöyle konuştu; “Tek Takım, Tek Hedef” ilkemizi yansıtan Life Fest Piknik Organizasyonumuza katılan sizlere ve değerli ailelerinize teşekkürlerimi sunuyorum. Hepimizin heyecanla beklediği Life Fest’i 2019 yılından 3 yıl sonra ilk kez bugün, yeniden gerçekleştirebildiğimiz için de ayrıca mutluyum. Bundan sonra da şirket olarak iş dışında da etkileşim fırsatları yaratmayı sürdüreceğiz. Bu etkinliğimizde de Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sunulduğunu düşünüyorum.”

317 ödül sahibini buldu

Açılış konuşmalarının ardından, Kıdem Teşvik Ödüllerinin sunulduğu piknik etkinliğinde 5, 10, 15, 20 ve 25. yıllarını dolduran 141 çalışana ve eşlerine şirketin üst yönetimi tarafından birer plaket ve teşekkür sertifikası takdim edildi. Organizasyonda ayrıca, Takım Çalışması, Fikir, İş Sağlığı ve Güvenliği ile 5S Ödülleri sahiplerini buldu. Aileleri ile birlikte sahneye çıkan Panasonic Electric Works Türkiye çalışanlarının yaşadığı gurur ve mutluluk ise görülmeye değerdi. Ödül töreninin ardından gerçekleştirilen piknik oyunları takım çalışması adına örnek görüntüler oluştururken, konuklar Ece Seçkin Konseri ve sayısız aktivite eşliğinde doyasıya eğlenerek, unutulmaz bir hafta sonu yaşadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ