İnşaat Manşet

Peli, lake kapıları ile kapının ötesinde

Peli Dekoratif Kapı Koleksiyonları’nda yer alan Lake kapılar seçkin ve şık tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir anlayış getiriyor. Valera, Pyramid, Storm ve Frame White olmak üzere dört farklı tarzda üretilen Lake kapılar, beyazın ferahlığını mekanlara yansıtırken üstün kalitedeki üretimleriyle iddiasını da ortaya koyuyor.

Peli’nin Lake Kapı Koleksiyonu’nda yer alan Valera yaşam alanlarına sıcak, samimi bir ortam kazandırırken, Pyramid yeni jenerasyona ait tasarımı ile modern görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Frame White ve Strom isimli Lake Kapılar ise mekânlarda modernliği, şıklığı ve samimiyeti birlikte yaşatmanıza olanak sağlıyor.

Cazibe bu kapılarla mekanlarınızda

Her koleksiyonda Avrupa standartlarındaki ölçüler ile evinize uygun şekilde üretilen Lake Kapılar’ın üretiminde, kaliteden ödün verilmiyor ve Akzo Nobel Marka Boya ile boyanıyor. İpeksi dokunuşa sahip olan Peli Lake Kapılar beyazın temizliğini, aydınlığını, mekanlara taşırken bu beyazlığını da uzun süre koruyor. 5 yıl renk garantisi veren Peli’nin ‘’Lake Dekoratif İç Mekan Kapıları’’ bu süre boyunca sararmıyor. Kapılar, Kale markalı, oda-wc ayrımlı sessiz kilit sistemi sayesinde ise sessizce açılıp kapanıyor.

Peli Lake Kapılar estetik görünümünün yanı sıra çizilmeye karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi/toz tutmaması, yüzeyinin hem canlı hem parlak kalması, kasa, pervaz ve kapı yüzeyinin aynı dokuda görünmesi gibi birçok özelliğe de sahip.

Peli kapıların teknik özellikleri

41 milimetre kalınlığında kanat, 6 milimetre HDF üzerine metrekarede 600 gram boya uygulaması, 70-80-90 santimetrelik üç farklı kanat genişliği, 197,5 – 203 santimetre net kanat uzunluğu, Camlı modellerde özel kaset tipi çıtasız cam detayı, kanatlara özel hazır kasa ölçüleri, 12+12+12 milimetre kalınlığında metrekarede 600 gram boya uygulamalı kasalar, 11-15-18-22 santimetre kasa derinlikleri, 12 milimetre kalınlığında yan kenar, 8 milimetre kalınlığında üst kenar pervazlar, Kale markalı, oda-wc ayrımlı sessiz kilit sistemi, Peli markalı 10 santimetre yönsüz kelebek menteşe.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ