İnşaat Manşet

Puffy FreshComfort Yatak ile uzun yıllar temiz uykular

Yataş Grup’un herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan yeni markası Puffy’nin sunduğu FreshComfort Yatak, alerji riskini ve kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı kumaşıyla ekstra hijyen sağlarken mükemmel ergonomisi sayesinde sırt ağrılarının da önüne geçiyor.

Türkiye’de “yatak” denince ilk akla gelen isim ve uyku konusunda yılların tecrübesine sahip Yataş Grup’un yeni markası Puffy, FreshComfort Yatak ile herkesi sağlıklı ve iyi uykuyla buluşturuyor.

Fresh Comfort yatak, çıkarılıp yıkanabilen pedi ve Fresche® teknolojisi sayesinde alerji riskini ve kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı kumaşıyla ekstra hijyen ve uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor. Ödüllü Adaptive teknolojisine sahip kumaşı sayesindebir klima gibi davranarak kişiye özel uykusıcaklığı sağlıyor. Mükemmel ergonomisi ve tasarımı ile doğru bel ve omurga desteği sağlayarak sırt ağrılarını önlemeye yardımcı oluyor. FreshComfort yatağın çıkartılıp yıkanabilen kılıfı ise yatağınızı dilediğiniz zaman temizleme fırsatı veriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ