İnşaat Manşet

Raffles Istanbul, Conde Nast Traveler Dergisi tarafından 7. kez ödüllendirildi

7.5 milyon küresel okuyucu ve takipçisiyle seyahat içerikli bir basın markası olan Conde Nast Traveler, Raffles İstanbul’u “Dünyanın En İyi 4.Otel”i ve “Türkiye ve Yunanistan’daki En İyi Otel” olarak adlandırdığı yıllık “Okur Ödülleri”ni açıkladı.

Her yıl Conde Nast Traveler “Okur Ödülleri” araştırması için okurlarından dünya çapındaki seyahatlerini değerlendirmelerini ve en sevdikleri oteller, resortlar, şehirler, adalar ve spalar hakkında fikirlerini paylaşmalarını istiyor. Değerlendirmeleri bireysel okuyucu oyları ve geri bildirimleri belirliyor.

Otel nefes kesici bir Boğaz manzarasıyla beraber, Adalar ve şehrin tarihi yarımadasının manzarasını sunuyor. Son moda, performans ve sanatın buluştuğu heyecan uyandırıcı Zorlu Center’da yer alan şık ve tasarım odaklı mekân Türkiye’nin kalbinde bulunan lüks bir vaha. Otel 136 misafir odası, 49 süit ve 66 Raffles markalı Rezidansın yanı sıra, övgüyle bahsedilen Raffles Spa, toplantı ve etkinlik alanları, ödüllü Pan-Asya restoranı Isokyo, markanın mirası olan Long Bar ve otelin ana restoranı Rocca Restoran da dahil olmak üzere iki restoran ve bir bara ev sahipliği yapıyor. Otelin 200’den fazla parça içeren özel sanat koleksiyonu, misafirler ve ziyaretçiler için organize edilen özel “Sanat Turu” ile keşfedilebilir.

Bu derginin gıptayla bakılan değerlendirmesinde Raffles İstanbul’a yedinci yer verişi. 2015 yılında mekan editörlerin yeni ve yenilikçi otelleri seçtiği “Hot List”de yer almış ve otelin etkileyici tesislerinden, modern sanat koleksiyonundan ve göz alıcı Boğaz manzarasından söz edilmiştir. Otel 2016,2017,2018,2020 ve 2021 yıllarında da Conde Nast Traveler dergisinin “Okur Ödülleri”ne layık görüldü. 2014 yılındaki açılışından itibaren, Raffles İstanbul Forbes Seyahat Rehberi’nde 5 Yıldızlı değerlendirme de dahil olmak üzere paha biçilemez ödül ve takdirler kazandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ