İnşaat Manşet

RAUTHERM SPEED HKV-DP polimer kolektör ile montaj sürelerini azaltın

2020’nin başından bu yana sektörde bulunan RAUTHERM SPEED HKV-D P polimer kolektör, hızlı kolay kurulumu, tekli kolektör çubuğunun kompakt ve çekici tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Ayrıca polimer uzmanı REHAU, polimer ısıtma kolektörü ürün yelpazesine yeni aksesuarlar eklemeye devam ediyor.

Akış ve dönüş, RAUTHERM SPEED HKV-D P polimer kolektörde termal olarak ayrılır ve her biri entegre bir termometreye sahiptir. Birincil bağlantı yatay veya dikey olarak yapılırken, inşaat alanlarında kolay montaj imkanı da sağlar.

Kolektör bağlantısını sahada bir kez soldan sağa değiştirmek için sadece birkaç hızlı adım gerekir.

Kolektör, ısıtma borularının bağlantısını hızlı, kolay ve güvenli hale getiren sökülebilir SPEED bağlantı fittingleri ile donatılmıştır. Linkteki ürün videosu, kompak kolektör kurulumun ne kadar kolay olduğunu göstermektedir:

Kompakt ısıtma kolektörü mevcut durumda RAUTHERM SPEED 16, RAUTHERM SPEED K 16 ve RAUTHERM S 17 boruları ile uyumludur. Diğer boru boyutlarının bağlanmasını sağlamak için geliştirme planları halihazırda devam etmektedir.

RAUTHERM SPEED HKV-D P fabrikada önceden monte edilmiş ve su geçirmezliği test edilmiştir. Akış ölçerin okunması kolaydır. Ayrıca çalışmaya devam ederken temizlenebilir. Montajcılar, yerine oturtarak kolektörü kolektör kabinine rahatça monte edebilirler.

Ek bir ısıtma devresi için genişletme setleri ve kapsamlı bir montaj aksesuarları yelpazesi, seriyi tamamlar. Polimer ısı ölçer montaj seti Nisan 2020’de satışa sunuldu. Bu ürünü de Ocak 2021’de termostatik aktüatörlü esnek P kontrolör seti takip etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ