İnşaat Manşet

Roca, tasarım ve inovasyonun büyük buluşmasında yerini aldı

Banyo alanları için geliştirdiği inovatif ürünlerini dünyaya sunan Roca, 02-06 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA İstanbul’a ilk kez katıldı. Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği fuarda Roca, şık mekanlar yaratan birbirinden özel koleksiyonlarını profesyoneller ile buluşturdu.

Roca, CNR Expo- İstanbul Fuar Merkezi’nde, yenilikçi ve her stilde banyoya uyum sağlayan akıllı çözümleri ile 7.Hall A04 no’lu standında ziyaretçilerini karşıladı.

Tasarım ve inovasyonun buluşması

1000’in üzerinde markanın, en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerini sergilediği fuara Roca’nın ilk kez katıldığını söyleyen Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez Oliva, “Seramik, banyo, mutfak sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı UNICERA İstanbul’a Roca markamızla bu yıl ilk kez katılmanın heyecanını yaşıyoruz. Fuarda, en iyi kullanıcı deneyimini sunan, yenilikçi ve ödüllü ürünlerimizi tanıttık. Daha önce NSK markamızla katıldığımız Unicera Fuarında, bu yıl yenilikçi sistemlerle geliştirdiğimiz ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayiler, bayi adayları ve sektör profesyonelleri ile paylaştık.” dedi. Asırlık geçmişini, yenilikçi yaklaşımlara entegre eden Roca; In-wash, In-tank, Smart Duş Sistemleri, Stratum Lavabo gibi yeni teknolojilerle geliştirilen akıllı ve inovatif ürünleri ile birlikte tasarımlarıyla ödüllendirilen Infinity ve Ruy Ohtake gibi sıra dışı tasarımlarını sektör profesyonellerine ve ziyaretçilere yakından anlatma fırsatı elde etti.

160 bin metrekare alanda organize edilecek UNICERA İstanbul Fuarına, 4 kıtadan 20 bini yabancı, 100 bin profesyonel ziyaretçinin katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ