İnşaat Manşet

Sakarya offroad coşkusunu bekliyor

Petlas 2022 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın 5. ayak yarışı, 9-10-11 Eylül tarihlerinde Sakarya’da gerçekleştirilecek. Toplam 29 takımın katılacağı yarışma bir kez daha büyük bir heyecana sahne olacak.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden 29 araç ve 58 sporcunun katılacağı Petlas 2022 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın 5. ayak yarışı Sakarya’da yapılacak. 54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen yarış, 9 Eylül Cuma günü Kent Meydanı-Spor Ada Tesisleri’nde gerçekleştirilecek seremonik start ile başlayacak. Sezonun beşinci yarışında şampiyonluk ve podyum kovalayan sporcular, 10 Eylül Cumartesi 09.00’dan itibaren Kömürlük köyünde yer alan mukavemet etabını 4 kez geçecek. 11 Eylül Pazar günü ise Karaköy’de yer alan Spor Ada Tesisleri’ndeki seyirci etabını üçer kez geçerek puan toplayacak yarışçılar, saat 18.00’deki ödül töreniyle organizasyonu noktalayacaklar.

‘’İsim sponsoru olarak yer almak bizlere gurur veriyor’’

Sakarya’da gerçekleşecek olan 5. ayak yarışlarının 2 etaptan oluşacağını belirten Petlas Satış Direktörü Ahmet Candemir, “Her geçen etapta daha da fazla heyecanın yaşandığı offroad şampiyonasının sponsorluğunu üstlenmekten dolayı büyük gurur duyuyoruz. Bu yarışla şampiyonada final heyecanına bir adım daha yaklaşmış oluyoruz. Bu organizasyonlarda elde ettiğimiz deneyimleri lastik teknolojisine uyarlamak ve sosyal sorumluluk bilinciyle Türkiye’de spora destek vermek vizyonuyla buradayız. Öngördüğümüz hedefler doğrultusunda sürdürülebilir büyümeye, gelişmeye ve artı değer üretmeye devam edeceğiz. Bu yaklaşımla sportif rekabete ve böyle bir organizasyona isim sponsoru olarak destek sağlamak bizlere gurur veriyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ