İnşaat Manşet

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, 2022 Uluslararası Seyahat Ödülleri kapsamında “En İyi Suit Oteli” seçildi

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, dünya çapında turizm ve seyahat endüstrisinde yüksek performans gösteren şirketleri onurlandırmak için gerçekleştirilen Uluslararası Seyahat Ödülleri’nin (International Travel Awards) 2022 yılı kazananları arasına “En İyi Suit Oteli” olarak girdi.

Uluslararası Seyahat Ödülleri, 2018’den beri her yıl turizm ve konaklama sektörünün önde gelen işletmelerini ödüllendiren en prestijli organizasyon olarak her açıdan beklentinin üzerinde hizmet veren seyahat lokasyonlarının turizm endüstrisine katkılarından dolayı ödüllendirilmesini sağlar. Binlerce işletmenin aday gösterildiği ödüller, misafirlerine eşsiz bir deneyim ve hizmet sunan sınırlı sayıda işletmeye verilir. Her bir ödül için 70’i aşkın ülkeden en çok beğenilen kuruluşları seçmekle görevli alanında uzman jüri üyeleri, büyük bir titizlik ve özveriyle seçim yaparak turizm sektörünün dünya çapında sunduğu katkıları onurlandırır.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; göz alıcı Boğaz manzarasına sahip konumu, Asya’nın kalpten gelen misafirperverlik anlayışını yansıttığı hizmet kalitesi ve sunduğu unutulmaz deneyimlerle 2022 yılı Uluslararası Seyahat Ödülleri’nde “En İyi Suit Oteli” unvanıyla farkını ortaya koyuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ