İnşaat Manşet

Silestone Marquina özgünlüğü yaşam alanlarına taşıyor

Mimari ve tasarım için dünyanın önde gelen hibrit mineral yüzey üreticisi Cosentino’nun Silestone markası, yaşam alanlarına özgünlük katmaya devam ediyor. Silestone’un İspanyol Siyah Marquina mermerinden gelen Eternal Marquina yüzeyi kullanıldığı tüm ortamlarda eşsiz bir görüntü oluşuyor.

Cosentino’nun yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un çarpıcı tasarımı Eternal Marquina; etkileyici, beyaz ayrıntılarla desteklenen ve yüzeye çıkan vurgularla yoğun siyah bir zemin sunuyor. Hayalinizdeki evi yaratmanızı kolaylaştıran seri, yaşam alanınıza bir karakter kazandırarak mekanının ruhunu hissedilir kılıyor. Asil duruşu, benzersiz hissiyatı ve yüksek kalitesi dışında ürün; yaşam alanlarında çevre dostu, sürdürülebilir ve sağlıklı yapısıyla göz dolduruyor.

En çok kullanılan alanlarda dayanıklılığı ile fark yaratıyor

Silestone Eternal Marquina, gün içerisinde en çok kullanılan alanlarda dayanıklılığı ile fark yaratıyor. Leke tutmayan yapısıyla dış etmenlere karşı da maksimum direnç gösteriyor. Mutfak tezgahları sektörünü dönüştürerek trendleri belirleyen tasarım, şık görüntüsüyle de stil sahibi yaşam alanlarını tamamlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ