İnşaat Manşet

Şişecam, Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı

Türkiye’nin en büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam, 12-15 Ekim 2022 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 27. Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı. Şişecam fuarda güvenli ambalaj, cam ambalajın özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri gibi konularla ilgili ziyaretçilerini bilgilendirerek, geniş ürün portföyünü sergiledi.

Cam ambalaj alanında Türkiye ile birlikte Gürcistan, Rusya ve Ukrayna olmak üzere toplam 4 ülkede, 10 üretim tesisi ve 2,6 milyon ton/yıl üretim hacmiyle faaliyetlerini sürdüren Şişecam, cam ambalaj konusundaki uzmanlığını 27. Avrasya Ambalaj Fuarı’nda ziyaretçilerle paylaştı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda Şişecam, katılımcılara güvenli ambalaj, cam ambalajın üstün özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri gibi konularda önemli bilgiler aktardı.

Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaki standında, yenilikçi teknolojilerle geliştirdiği cam ambalaj ürünleriyle ilgili bilgiler paylaşan Şişecam; gıdadan, ilaca hizmet ettiği farklı sektörlere yönelik geniş ürün yelpazesini katılımcıların beğenisine sundu. Fuarda ayrıca, çevre dostu duruşu ile enerji ve doğal kaynak kullanımı azaltarak karbon ayak izini %15 düşüren 110 gramlık ultra hafif maden suyu şişesi de tanıttı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ