İnşaat Manşet

Sompo Sigorta’dan yeni reklam kampanyası

Sompo Sigorta, sağlığın değerini daha fazla anladığımız bu dönemde ‘Benim de Sağlık Sigortam Var’ reklam kampanyasıyla tüm salgın hastalıkları kapsayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın müjdesini Türkiye’yle paylaşıyor. Herkese iyi hissettirmeyi ve gülümsetmeyi amaçlayan reklam filmi, her dinlendiğinde aynı neşe ve mutluluk hissini geçiren şarkısıyla da dikkat çekiyor.

Sompo Sigorta, yeni reklam kampanyasıyla 20 Ekim itibariyle ekranlarda ve dijital ortamlarda yer almaya başladı. ‘Benim de Sağlık Sigortam Var’ sloganıyla hayata geçirilen reklam kampanyasıyla Sompo Sigorta’nın uygun primlerle, Covid-19 gibi salgın hastalıkları da kapsayacak şekilde sunduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın tüm Türkiye’yi mutlu edecek avantajları vurgulanıyor.

Nostaljik şarkısı dillerden düşmeyecek

Reklam filminde gencinden yaşlısına herkes Sompo’nun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı duyunca sokaklara dökülüyor. Git gide çoğalan kalabalık bir ağızdan şarkıya katılarak Sompo’nun davetine katılıyor ve sağlık hizmetinden faydalanmaya koşuyor. Reklam filmi yaşadığı mutluluk yüzüne yansıyan bir çiftin kalpleri ısıtan görüntüsüyle sona eriyor. Reklam filminin müziğinde ise küçük büyük herkesin gönlünde ayrı bir yeri olan, 1970’lerden bugüne her dinlendiğinde neşe ve mutluluk saçan “Bim bam bom” şarkısı kullanılıyor. Tüm Türkiye’yi şarkıya eşlik ettirecek yeni reklam filmi, yıllar geçse bile hep aynı kalacak güven, neşe, mutluluk gibi duygulara odaklanarak iyi hissettirmeyi amaçlıyor.

Künye

Reklam veren: Sompo Sigorta
Reklam veren Yetkilileri: Erkan Işıksal, Sema Deliorman, Murat Özgür
Reklam Ajansı: Margin
Kreatif Direktör: Ozan Yavuz
Müşteri İlişkileri Direktörü: Balkız Melis Topçu
Yapım Şirketi: Astronot Film
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök
Yapımcı: Ümit Aydın
Yönetici Yapımcı: Rıza Alkuzey
Post Prodüksiyon: Bando
Müzik Prodüksiyon: 25 m2, Cenk Çelebioğlu
Beste: Yoram Taharlev, Moshe Wilensky
Söz Yazarı: Oktay Yurdatapan
Mecra: TV, Dijital, Radyo, Sosyal Medya, Açık Hava

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ