İnşaat Manşet

Sonbahar renklerine uyumlu seçenekler: Visage Amazon serisi

Her tonuyla yaşam alanımızda yer eden kahverengi, sonbaharı yeni nesil tonlarıyla karşılıyor. Açık tonlardan koyuya kadar geniş bir alana yayılan bu sakin rengin ilham verici görünümleri Günsan Visage Amazon serisinde bambaşka dekorasyon fikirlerine fırsat veriyor. Visage Amazon yeni mevsime doğadan aldığı ilhamla, sezonun sıcak tonlarını yansıtarak adım atıyor.

Uzun bir tatil döneminin ardından şehre dönüşlerin başladığı sonbahar aylarında Günsan Elektrik, gerek tasarım detayları ve formlarla, gerekse konfor ve işlevselliği buluşturan serileriyle yeni sezonu karşılıyor. Sezonun sıcak tonlarıyla zenginleşen tasarımlar, sizi doğanın eşsiz renk ve desenlerinden ilham alan Visage Amazon koleksiyonuyla buluşmaya davet ediyor.

Doğanın pozitif enerjisini yaşam alanınıza taşıyın

Akçaağaç, ceviz, kiraz ve meşe deseni olmak üzere 4 çeşit renk ve desen özelliği bulunan anahtarlar göz alıcı bir stil sunuyor. Bu sezon altın çağını yaşayan doğanın yansıması tasarımlar kahverenginin her tonuyla farklı stillere hitap ediyor. Koleksiyonda yeni trendlere hitap eden yaşam alanlarının ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar öne çıkıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ