İnşaat Manşet

Sonsuzluk duygusunu mutfaklarınıza yansıtın

Cosentino’nun endüstride fark yaratan markası Silestone, renk ve tasarımlarıyla mutfakların havasını değiştirecek yeni klasiklere hayat veriyor. Marka tarihinin en çok satan koleksiyonu Eternal serisinde yer alan Et. Bella, mutfaklarda istenen sonsuzluk duygusunu veriyor. Et. Bella, renk ve tasarımlarıyla mutfakların kontrast, uyum ve canlılık ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun endüstride devrim yaratan markası Silestone’nun Eternal serisine yer alan rengi Et. Bella, doğal taşın zarif ve sıcak görüntüsünü mutfaklarla buluşturarak mutfakların havasını derinden değiştiriyor. Aydınlık ve açık renkli mutfaklarla uyumlu bir kombinasyon yakalamak isteyenler, beyaz zemin üstüne koyu çizgilerle yaratılmış büyünün sonsuzluğunu yaşıyor.

Doğal taşın çekiciliğini günümüz renkleriyle yorumluyor

Yumuşak ve kesintisiz tasarımı, damarlarının grimsi tonuyla mutfak tasarımına klasik bir dokunuş katan Et. Bella, en avangart iç mimari mekanlara hayat veriyor. Bella girdiği her mutfağı çağdaş ve modern bir tasarıma dönüştürüyor. Eternal koleksiyonunda yer alan diğer renklerde olduğu gibi Bella’nın mermer görünümü, doğal taşın çekiciliğini ve eski bir taşın tarihini yeni renklerle günümüze yorumluyor.

Tüm mutfakların ihtiyacını karşılıyor

Darbelere ve çizilmelere karşı yüksek direnç sağlayan yüzey, tezgahlardan duvarlara ve zeminlere kadar gösterdiği üstün performansıyla mutfakların her an yeni görüntüsünü koruyor. Sıvıları tutmayan yapısıyla yüzeylerin her an temiz kalmasını da sağlayan tasarım, mat ve parlak seçenekleriyle her tarza ayrı bir alternatif oluyor. Farklı kalınlık ve özel boyutlarda üretilebilen Bella, tarzı ne olursa olsun tüm mutfakların ihtiyacını tek yüzeyle karşılıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ