İnşaat Manşet

Sözal Kimya, Dye+Chem Fuarı’nda yer aldı

Sözal Kimya, 31 Ağustos-3 Eylül’de Bangladeş’te düzenlenen Uluslararası Boyarmadde, İnce ve Özel Kimyasallar Fuarı Dye+Chem’deydi. Dünyanın farklı yerlerinden sektör profesyonelleriyle biraraya gelen Sözal Kimya, ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Geniş tekstil kimyasalları ve boyar maddeleri ürün yelpazesi ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı ülkeleriyle ürünlerini buluşturan Sözal Kimya, dünyanın her yerinden son teknolojileri ve gelişmeleri bir araya getiren Dye+Chem Fuarı’na katıldı. Yüzey işleme alanında boya, kimyasallar ve teknolojilerini kapsayan, bu yıl 40. kez düzenlenen fuarda; yeni ürün ve hizmetlerini tanıtarak son teknolojiler hakkında katılımcı ve ziyaretçilerle bilgi paylaşımında bulundu.

“Önemli iş birlikleri gerçekleştirdik”

Sektörün bu önemli buluşmasında bir kez daha yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten Sözal Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Eren Sözal, “Kaliteli ürünü ortaya çıkarmak için ‘yenilik’ fikrini oldukça önemsiyoruz. Fikir ortaya çıktığında ise ekibimizle birlikte çalışarak çözüm geliştirmesine imkan tanıyoruz. Bu sene 2. kez katıldığımız Dye+Chem Fuarı’nda bu anlayışla ortaya çıkan inovatif akıllı çözümlerimizle ilgili bilgi paylaşımı gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra gerçekleştirdiğimiz yeni iş birliklerinin sektörümüze önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ