İnşaat Manşet

Stile önem veren, düz hatları sevenlere özel Integrity DUE evyeler

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un teknoloji, uzmanlık ve tasarımla hayat verdiği Integrity evyeleri, mutfakları eşsiz birer tasarıma dönüştürüyor. Düz hatlarıyla karakterini yansıtan Integrity DUE evyeler, her yerde olduğu gibi mutfağında da stile önem verenlerin beklentilerini karşılıyor.

Günümüz modern evlerinde evyeler, tasarım ve renkleriyle mutfaklarda birer dekorasyon objesine dönüşüyor. Dünyada kuvarstan tek parça olarak üretilen ilk ve tek evye serisi Silestone Integrity koleksiyonunda yer alan DUE evyeler, düz hatlarıyla mutfakların tasarımını baştan aşağı yeniden belirliyor.

Saflık ve temizliğin sembolü

Cosentino’nun, en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuşa sahip, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity DUE evyeler, Silestone’un tüm üstün özelliklerini de bünyesinde taşıyor. Kullanıcılara çizilme ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık, kolay temizlik imkanını aynı anda sunan evye, mutfaklardaki stil ve güzelliğin yeni ikonuna dönüşüyor. Silestone tezgahınızla aynı renklerde üretilen evye, tek parça yapısıyla kolaylıkla monte ediliyor. Leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı çizgilerinin yanı sıra mat ve parlak yüzey seçenekleri sunan evye S, L ve XL olmak üzere üç farklı ebat seçeneğiyle mutfaklarda estetik bir bütünlük sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ