İnşaat Manşet

Themore Concept zamansız parçalar sunuyor

Günümüz stiline uyumlu sade ama etkileyici mutfaklar tasarlayan Themore Concept, Arya Mutfak Modeli ile yaşam alanınıza hem sakinliği getiriyor hem de modern bir görünüm kazandırıyor.

Evin en uzun zaman geçirdiğimiz alanlarından mutfakların, keyifli anlara eşlik etmesi için doğru şekilde dekore edilmesi önem taşıyor. Modern bir his yaratabilmek ve her daim trend olan sadeliği yansıtmak dekorasyon tercihlerinde belirleyici oluyor. Kendinden kulplu kapakları, pratik ve işlevsel kullanım yapısıyla trend ve sade bir tasarım modeli yaratan Themore Concept, mutfağınızda yeni bir atmosfer yaratmanızı kolaylaştırıyor. Arya Mutfak Modeli göz yormayan dokusuyla temiz ve modern bir görünüm vadediyor.

Fonksiyonel özellikleriyle hayatı kolaylaştırıyor

Sade şekiller ve doğal malzemelerden ortaya çıkan Arya Mutfak Modeli 22 milimetre kapak kalınlığı sunuyor. Mat Lake ve Metalik Lake yüzey seçenekleri bulunan tasarım, fümeden gece mavisine, kaşmirden sıcak antrasite kadar geniş bir skalada, yeni nesil renkleri mutfağınıza taşıyor. Çok fazla zaman, efor ve beceri gerektirmeden mutfağınızı yenileyen tasarım, büyük etki yaratacak küçük fonksiyonel özellikleriyle de hayatı kolaylaştırıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ