İnşaat Manşet

Turkuaz Healthcare’de yeni atama

Medikal sektöründe lider üreticilerden biri olan Turkuaz Healthcare, çalışma deneyimini odağına alan kurumsal dönüşüm projelerini hızlandırıyor. Şirket bu kapsamda, Çalışan Mutluluğu ve Kurumsal Dönüşüm Müdürü olarak Tuğba Ceylan’ı bünyesine kattı.

2000 yılında kurulan ve medikal sektöründe yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Turkuaz Healthcare, İnsan Kaynakları alanında birçok ulusal ve global firmada üst düzey görevlerde yer alan Tuğba Ceylan’ı Çalışan Mutluluğu ve Kurumsal Dönüşüm Müdürü görevine getirdi.

Çalışan mutluluğunu kurumsal hedeflerinden biri olarak benimseyen şirket, çalışma kültürü ve deneyiminin zenginleştirilmesi adına yeni kurumsal dönüşüm projeleriyle sektörün gündeminde olmayı planlıyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünden 2009 yılında mezun olan Tuğba Ceylan, iş hayatına Avea İletişim Hizmetleri’nde başlamış olup, 2012 yılında AREAS Proje Pazarlama, 2014-2016 yılları arasında May Group, 2016-2022 yılları arasında Kervan Gıda ve 2022 itibarıyla Arco Global’de İnsan Kaynakları Yöneticiliği alanında üst düzey görevler yürütmüştür. Temmuz 2022’de Turkuaz Healthcare bünyesine katılan Ceylan, Çalışan Mutluluğu ve Kurumsal Dönüşüm Müdürü görevini üstlenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ