İnşaat Manşet

VitrA 18. kez Cersaie’de

Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’ye 18. kez katılan VitrA, yeni entegre karo sistemleri ve malzeme kütüphanesi seçeneklerinin yanı sıra, ünlü tasarımcılarla birlikte geliştirdiği ödüllü banyo koleksiyonları ve sıva altı çözümlerini de sergiledi.

VitrA, 26-30 Eylül 2022 tarihlerinde İtalya’nın Bolonya kentinde 39.’su gerçekleştirilen Cersaie’ye bu yıl 18. kez katıldı. 600’den fazla katılımcısı bulunan dünyanın en büyük seramik fuarında, 2003 yılından bu yana yer alan VitrA, Cersaie’deki standlarında hem yüzeylere yönelik çözüm, teknoloji ve malzemelerini hem de banyo koleksiyonlarını tanıttı.

Renkli, cesur ve canlandırıcı bir yolculuğa davet

VitrA’nın standında, doğadan ve yaşamın özündeki yaratıcı döngüden ilham alınarak tasarlanan yeni entegre karo sistemi çözümleri ve malzeme seçenekleri paylaşıldı. İlk kez Cersaie’de sergilenen 2023’e özel yenilikler; cesur, renkli ve canlandırıcı etkiye sahip bir yolculuğa davet ediyor. Doğanın enerjisinden esinlenilerek tasarlanan yenilikler, kullanıcıların dış dünyanın canlandırıcı etkisini hissedebilecekleri, yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri yaşam alanları tasarlayabilmelerine olanak tanıyan zengin bir seçki sunuyor. Farklı kombinasyonlara kapı aralayan karo sistemleri tasarlayan VitrA, bu alandaki 3 yeniliğini Cersaie’ye taşıdı. Bunlar mekana yaratıcı, cesur ve ince bir dokunuş yapan Resincrete, doğal taş görünümünü beyaza yakın açık renkler ve doğal dokularla birleştiren LightStone ve dış dünyanın canlandırıcı etkisini, bütünlük içerisinde iç mekanlara taşıyan CobbleMix karo sistemiydi. Sürdürülebilirliğin önde gelen temsilcilerinden doğal taş, mermer ve beton görünümlü karolar popülerliğini sürdürürken, VitrA bu alandaki yeniliklerini de ilk kez Cersaie’de beğeniye sundu.

Bologna Cersaie 2022
VitrA Ceramics

Banyo koleksiyonlarında ünlü tasarımcıların imzası var

VitrA’nın en yeni ve uluslararası ödüllere layık görülen banyo koleksiyonlarından Tom Dixon imzalı Liquid, Claudio Bellini işbirliğiyle geliştirilen Equal ve Terri Pecora’nın tasarladığı Plural, Cersaie’deki stantta görücüye çıktı. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Origin ve ArchiPlan koleksiyonlarının yanı sıra, her banyonun ihtiyacına özel pratik tasarımlarıyla dikkat çeken Sento’nun seramik sağlık gereçleri ve Root koleksiyonundaki banyo mobilyası ve armatürler de sektör profesyonelleriyle buluştu. V-Box, gömme rezervuar gibi sıva altı çözümlerin ve V-Care teknolojilerinin de görülebildiği Cersaie standında, seramik sağlık gereçlerdeki farklı renkler de sergilendi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ