İnşaat Manşet

Workindo Avrupa’ya açılıyor

İnşaat sektörüne özel kariyer platformu Workindo, Fransa’dan sonra Almanya’da da faaliyetlerine başladı.

“Bu Sitede İş Var” mottosuyla, 7 farklı dilde inşaat sektörüne yönelik insan kaynakları çözümleri sunan Workindo.com, Almanca dil seçeneğini yayına alarak Avrupa pazarında önemli bir adım attı.

Firma, yurtdışı büyüme stratejisi doğrultusunda Almanya inşaat sektörüne de insan kaynağı sağlayacak. Almanya’daki inşaat personeli, firmalar, taşeronlar Workindo.com üzerinden kendi dillerinde iş başvurusu yapıp projelere teklif verebilecekler.

Avrupa’da inşaat sektöründe pandemi sonrası canlanmanın başladığını ve bu pazarda faaliyetlerini artırma hedefinde olduklarını belirten Workindo.com CEO’su Erhan Kocabaş, “Savaş ve global krizlere rağmen Avrupa inşaat sektörü hareketlenmeye başladı. Özellikle Almanya’da Türk müteahhitlerin birçok projeye imza attığını görüyoruz. Workindo olarak global büyüme stratejimiz doğrultusunda Almanya pazarındaki bu hareketliliği avantaja çevirmek istiyoruz.

Workindo ile Türkiye’deki inşaat firmaları, Almanya’daki bir inşaat projesine kolayca teklif verebilecek ya da orada çalışmak isteyen personel iş ilanlarına başvuru yapabilecek. Ayrıca oradaki bir firma projesine kolayca taşeron bulabilecek veya yerelde insan kaynağı çözümü sağlayabilecek.

Bugün 600.000’in üzerindeki bireysel ve firma üyemizin gücü ile dünya markası olma vizyonumuz doğrultusunda yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın referansıdır. Önümüzdeki dönemlerde de farklı coğrafyalarda Türk inşaat sektörünün adını duyurarak hem Workindo hem de Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ