İnşaat Manşet

Workindo’dan 3 marka ile iş birliği

İnşaat sektörünün online pazar yeri ve kariyer platformu Workindo, Koçtaş, Sigortayeri ve Projehaber ile iş birliği yaptı.

Bireysel ve firma olmak üzere beş yüz bini aşkın üyesi bulunan Workindo, farklı sektörlerden marklar ile iş birliklerine imza atarak büyümeye devam ediyor. Firma son olarak inşaat malzemeleri-ev gereçleri, sigorta ve medya alanından üç marka ile kullanıcılarına avantajlar sağlayan çalışmalar yapmaya başladı.

Marka iş birliklerini çok önemsediklerine vurgu yapan Workindo CEO’su Erhan Kocabaş, “Üç yıl gibi kısa bir zamanda şahıs ve firma bazında beş yüz bin üyeyi aştık. Alanında uzman ekibimizle birlikte bu başarıları daha da artırmayı hedefliyoruz. Firma işbirlikleri bizim gündemimizde en üst sıralarda yer alan konuların başında geliyor. Üç yılda birçok firma ile çeşitli çalışmalara imza attık. Son olarak da alanında büyük üç firma ile işbirlikleri gerçekleştirdik. Koçtaş, Sigortayeri ve Projehaber gibi sektörünün önemli isimleri Workindo üyelerine özel kampanyalar geliştirdi. Bu işbirlikleri ile Workindo kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Üyelerimizin Workindo’lu olmanın avantajlarından yararlanması bizim için önemli” dedi.

Altı dilde hizmet veren Workindo, insan kaynaklarından hizmet-alım satımına, malzeme tedarikinden taşeron bulmaya kadar inşaat sektörüne yönelik çözümler sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ