İnşaat Manşet

Yale, Efsane Cuma’da hesaplı fırsatlar sunuyor

Yale, tüm ailenizin günlük hayatını kolaylaştırmak ve evlerinizi daha fazla güven altına almak için, akıllı kilitler, alarmlar, kameralar, kasalar gibi birçok akıllı ev cihazında geçerli olacak cazip indirimler sunuyor.

Anahtarsız erişim özelliği tüm aileye esneklik olanakları sunuyor. Güvenlik ve konforu bir arada sağlamak için tasarlanan Linus®, sanal anahtar ve otomatik kilitleme/kilit açma gibi özelliği ile evinize kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Anahtar ihtiyacını ortadan kaldıran akıllı kilit sayesinde evinizin her zaman güvenli bir şekilde kilitlendiğinden emin oluyorsunuz. Ayrıca Linus®; Philips Hue, Homey, Bosch, Somfy ve daha birçok Yale iş ortağının ürünleriyle ile bağlantı kurarak uyum içinde çalışıyor.

Akıllı Alarmlar

Kurulumu son derece kolay olan Sync Akıllı Ev Alarmı, Yale Home uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. 200 metreye kadar menzili olan Sync Alarm, depo gibi binalar da dahil olmak üzere evinizin tamamı için koruma sağlıyor. Yale Akıllı Kameralar ve Linus® Akıllı ile entegre edilebiliyor, 40’a kadar aksesuarla eşleştirilebiliyor. Alarm, caydırıcılığı arttırmak için Google Asistan ve Amazon Alexa aracılığıyla sesli komutla kontrol edebiliyor, Philips Hue akıllı aydınlatma ile entegre edilerek ışık ve sesi birleştirebiliyorsunuz. Kurulum için abonelik ücreti ödemiyorsunuz.

Akıllı Kameralar

Dünyanın neresinde olursanız olun, Yale’in geniş iç ve dış mekan kamera yelpazesi sayesinde evinize, otoparkınıza ve bahçenize göz kulak olabilirsiniz. Yale View uygulaması üzerinden kameraları tamamen kontrol edilebilir, algılama ve izleme seçenekleri ile özelleştirilebilir, herhangi bir aylık ücret ödemeden iç ve dış mekanlarınızı koruyabilirsiniz. Bu ürün serisi Amazon Alexa ve Google Asistan gibi sesli yardımcılarla da entegre oluyor.

Kasalar

Yale, kurcalamaya karşı korumalı kapılar, güçlendirilmiş menteşeler ve tekrarlanan başarısız denemelerden sonra kilitlenme özelliği dahil olmak üzere çeşitli güvenlik seviyelerinde ve boyutlarda geniş bir kasa yelpazesi sunuyor. Mücevherler, aile yadigarları, önemli belgeler gibi değerli eşyaları Yale kasalar ile güvenle saklayabilirsiniz. Kasa modellerine ve kişisel tercihlere bağlı olarak, anahtar, parmak izi veya giriş kodu ile kasanızı açabilirsiniz. Kasaların bazı modellerindeki kanca, aydınlatmalı ve raflı parçalar, kullanım kolaylığı sağlıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ