İnşaat Manşet

Yapılacak yatırım mahallenin ileri gelenlerine soruldu

Lüleburgaz Belediyesi, Altıyol’a yapmayı planladığı çok amaçlı salon için mahallenin kanaat önderlerinin fikirlerini sordu.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Altıyol bölgesine kazandırılmak istenen çok amaçlı salon için bölgenin kanaat önderleriyle bir araya geldi. Lüleburgaz Belediyesi Erol Özgür Toplantı Salonu’nda korona virüs önlemleri kapsamında gerçekleşen toplantıda Başkan Gerenli ve Başkan Yardımcısı Gökhan Kaya Atay, yapılması planlanan çok amaçlı salon hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu.

Kanaat önderleri “Tamam” dedi

Başkan Gerenli, içerisinde gelin odasının dahi bulunduğu çok amaçlı salonu Altıyol’a kazandırmak istediklerini, buradan da hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceklerini dile getirdi. Gerenli’nin teklifi kanaat önderleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Kanaat önderleri Lüleburgaz Belediyesi’nin çok amaçlı salon projesini mahalle sakinlerine anlatmak için zaman istedi. Kenar Caddesi’nde yapılmak istenen çok amaçlı salonla birlikte, yaz akşamları Emrullah Efendi Caddesi’nde gerçekleştirilen düğünlerin bu salona kaydırılması planlanıyor. Bu sayede Emrullah Efendi Caddesi’ndeki trafik akışının artırılması, dolaylı yoldan da Altıyol’daki ticari hareketliliğin artırılması hedefleniyor. Ancak tüm bunlarla birlikte vatandaşların uzun yıllardır hayali olan kapalı düğün salonuna kavuşması planlanıyor. Çok amaçlı salonda sadece düğün değil, yemekli organizasyonlar, iftar etkinlikleri, çeşitli aktiviteler de yapılabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ