İnşaat Manşet

Yataş “Alo Yatak Hattı” ile en doğru yatak bir telefon uzağınızda

Yataş Bedding, yatak seçimini doğru yapıp rahat ve sağlıklı bir uyku uyumak isteyenlere “Alo Yatak Hattı” ile destek oluyor. “Alo Yatak Hattı”nı arayanlar bir yatak uzmanının da yardımıyla Smart Match uygulamasından yararlanabiliyor.

Günümüzde yetişkinlerin yaklaşık üçte biri uykusuzluk sorunu yaşıyor. Özellikle uykusuzluk, yeterli ve kaliteli uyku uyuyamamak kaygı bozukluğu, depresyon, kalp ve dolaşım yolları hastalıkları, obezite gibi sağlık problemlerine de neden oluyor. İyi bir uyku için doğru yatağı seçmek de büyük önem taşıyor. Yataş Bedding, “Alo Yatak Hattı” ile kendisi için en doğru yatağı bulmak isteyenlerin yardımına koşuyor.

Alo Yatak Hattı’nı arayanlar bir yatak uzmanı ile görüşerek ve Smart Match uygulaması da kullanarak yatak tercihini yapabiliyor. Bilinçsiz ve deneme yanılma yöntemleriyle yapılan yatak seçimini engellemek amacıyla, Yataş Uyku Laboratuvarı tarafından hazırlanan Smart Match ile kişinin uyku alışkanlıkları, vücut tipi, rahatsızlıklarına göre kişiye en uygun yatağın belirlenmesine imkan sunuyor. Alo Yatak Hattı’nı arayanlar, isterlerse kendileri için doğru yatağı telefondan da satın alabiliyor. Üstelik Smart Match uygulamasıyla satın aldığı yataktan memnun kalmayanlar, 120 gün içerisinde değişiklik yapabiliyor.Alo Yatak Hattı’na 0 850 850 987 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ