İnşaat Manşet

Yeni Profilo termosifonlar ile evinizde sıcak suyun konforunu yaşayın

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünler geliştiren Profilo’nun yeni Dijital ve LED Göstergeli Termosifonlar’ı 50 litre ile 80 litre arası kapasitesi, “Eco” enerji tasarrufu modu, bir veya birden fazla musluğa bağlanabilmesi özellikleriyle evinizde sıcak su konforunu yaşamanızı sağlıyor.

Tüketicilerinin ihtiyaçlarını araştıran ve bu ihtiyaçları karşılayan ürünler tasarlayarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Profilo, yeni termosifonlarının kullanışlı özellikleriyle evinizde konforu yaşamanızı sağlıyor. Sıcak suya ihtiyacınız olduğunda çok beklemeden istediğiniz derecede ayarlayıp, suyunuzu hızlıca hazırlarken, birden fazla musluğa bağlanma özelliği ile de hem mutfağınızda hem de banyonuzda sıcak suyu anında kullanabilirsiniz.

Digital ve LED göstergesi sayesinde suyun sıcaklığını kolayca takip edebilirsiniz

Tüketiciler, hem Dijital Termosifon modelleri TRM6505,TRM8005’de hem de LED Göstergeli Termosifon modelleri TRM5000, TRM6500 ve TRM8000’de anlık olarak suyun sıcaklığını görebiliyor ve istenilen su sıcaklığını da ekrandan kontrol edebiliyor. 1800 watt ısıtma gücü ile su sıcaklığı 25 derece ile 75 derece arasında ayarlanabiliyor. Dijital modellerdeki ‘Turbo Mod’ ile suyun 60 dereceye ulaşma süresi yüzde 30’a kadar kısalıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ