İnşaat Manşet

Yılın Profesyoneli ödülü Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur’un oldu

Yapı kimyasalları sektörünün önde gelen firmalarından Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur, Yalıtım Dergisi tarafından 18.si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde “Yılın Profesyoneli” ödülüne layık görüldü.

Yalıtım Dergisi tarafından her yıl düzenlenen ‘Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’ sahiplerini buldu. 13 Nisan Salı günü gerçekleştirilen ödül töreninde yalıtım sektörünün en iyileri ödüllerini alırken, başarılı iş insanı Mapei Türkiye Genel Müdürü Selman Tarmur, “Yılın Profesyoneli” ödülünün sahibi oldu.

“Sektöre katkı sağlamaya devam ediyoruz”

Yılın profesyoneli seçilmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Selman Tarmur, “80 yıllık tecrübesiyle yapı endüstrisinde dünya lideri haline gelen Mapei ile sekiz yıldır Türkiye’deki faaliyetlerimizi başarı ile sürdürüyoruz. Sektörün en prestijli organizasyonlarından Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde takdir görmek, başarılarımızın fark edilmesi çok güzel bir duygu… Verilen ödüller sayesinde genç nesillere örnek olmamız gerektiğinin bir kez daha farkına varıyoruz. Mapei Türkiye olarak sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte böyle bir ödüle layık görülmek, bir kez daha doğru yolda olduğumuzu göstererek motivasyon sağladı. Önümüzdeki dönemde de Mapei olarak çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza aynı iş disiplini ile devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ