İnşaat Manşet

Zivella’nın yeni tasarımları odaklanma için uygun

‘Ofise Yeni Gelecek’ yalın tasarımları hayata geçiren Zivella’nın yeni tasarımları ofislerde ve bekleme alanlarında fiziki izolasyon sağlamaya, aynı zamanda konsantre alanlar oluşturmaya destek oluyor.

Yeni nesil çalışma alanları için özel tasarımlara imza atan Zivella, insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımını hem çalışma ortamlarına hem bekleme alanlarına yansıtmaya devam ediyor. Endüstriyel Ürün Tasarımcısı Alp Nuhoğlu imzası taşıyan Part Bench, Unit Bench ve Lenta, Zivella’nın yeni koleksiyonu içinde yer alıyor. Yeni tasarımlar, ofislerde ve bekleme alanlarında fiziki izolasyon sağlamaya, aynı zamanda konsantre alanlar oluşturmaya destek oluyor.

Lenta: Enerjisi yüksek ve dinamik

İzole çalışma ortamı oluşturmak isteyenler için ideal bir seçenek… Çalışma alanlarına ahşabın sıcaklığını getiren Lenta, bulunduğu ortama doğal ve ferah bir hava katıyor. Lenta, dinamik, enerjisi yüksek, monotonluktan uzak çalışma alanlarını tercih edenler için üretildi.

Unit Bench: Konforun Zivella hali

Bekleme alanlarında uzun sırtlıklı alternatifi sayesinde izolasyon sağlayan Unit Bench, oturum birimleri arasına veya köşelerine yerleştirilebilen sehpaları ve elektrifikasyon sistemi ile bekleme alanlarındaki ziyaretçilerin konforunu artırmayı amaçlıyor.

Part Bench: Mekan içinde mekan

Mekan içinde mekan oluşturmaya olanak tanıyan Part Bench, kumaş kaplama seperatörleri ile çevresindeki etkenleri en az seviyeye indirerek ses yalıtımı sağlıyor. Yenilikçi tasarımı ile dikkat çeken Part Bench, çalışma ortamlarının sakinleri için izole ve odaklanmayı kolaylaştıran bir mekan sunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ